Nezařazené

Světelné řetězy, LED řetězy

Světelné řetězy jsou krásnou světelnou vánoční dekorací. Můžete je využít standardně pro výzdobu vánočních stromků ale také k dekoraci oken, říms, balkónů, přístřešků, k ohraničení cestiček na zahradě apod. Nejoblíbenějšími světelnými řetězy jsou LED řetězy. Na nosném kabelu jsou přichyceny LED diody, které poskytují zářivé světlo, nepřehřívají se, mají dlouhou životnost a nízkou spotřebu. 

LED řetězy s flash efektem

LED řetězy svítí stálým světlem v různých barvách. Nejčastěji se jedná o teplou nebo studenou bílou a směs barev. Pokud toužíte po něčem extra, vyberte si LED řetěz s flash efektem. S tímto světelným řetězem docílíte okouzlujících třpytivých záblesků, tak jako kdyby se třpytil led za svitu měsíce.

LED řetěz s flash efektem

Světelný řetěz venkovní

Dlouhé zimní večery přímo vybízejí k vánoční výzdobě nejen v bytech a domech, ale i venku. Světelný řetěz venkovní s vyšší ochranou IP krytí je vyroben tak, aby vydržel umístění venku i za špatného a chladného počasí.  Venkovní světelné řetězy se hodí k vánoční dekoraci kolem vašeho obydlí, na zahradě, v sídle firmy nebo k výzdobě obcí a měst.

Světelný řetěz venkovní může být umístěn v exteriéru nejen během předvánočního a vánočního období, ale i po zbytek roku.  Venkovní světelný řetěz nabízí jedinečnou možnost využít jej i při jiných příležitostech, jako je oslava narozenin, svatba nebo jiná letní zahradní párty.

Elektrická zásuvka je daleko?

Může se stát, že nemáte možnost napájet světelný řetěz přímo z elektrické zásuvky. V takovém případě si můžete zakoupit světelný řetěz na baterie.  LED řetěz, který svítí pomocí baterií v napájecí krabičce, vám krásně vyzdobí zahradu a jiná místa vzdálená od elektrické zásuvky.

Světelný řetěz - LED řetěz na baterie s časovačem

Další výhody světelných řetězů

LED řetězy poskytují uživatelům kromě použité LED technologie i další výhody pro snadné používání a dvojnásobnou následnou radost z pohledu na nádherné vánoční osvětlení. Ve velké míře jsou světelné řetězy vybaveny dálkovým ovladačem s tlačítky pro volbu funkcí (lze vybrat několik druhů efektů svícení nebo stále svítící režim). Dalším výhodným doplňkem je časovač po jako dobu má vánoční osvětlení svítit nebo paměť s posledním zvoleným programem svícení.

Náš tip: Více informací a vysoce kvalitní světelné řetězy od dlouholetých zahraničních dodavatelů najdete ve specializovaném e-shopu na vánoční osvětlení a dekorace – Dexys.cz.

Pátek, 13 listopadu, 2020 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Světelné řetězy, LED řetězy

Vánoční dárky

Vánoce se blíží..máte nazdobenou domácnost i exteriéry svého bydlení..plnou hlavu toho co budete na svátky vařit a co koupit všechno za potraviny..a ještě vám chybí sehnat pro své blízké vánoční dárky..které ovšem nesmí být jen tak obyčejné? A tak stále dlouze přemýšlíte a váháte co pořídit…jakým dárkem překvapit, zaujmout a potěšit obdarované osoby?

Nechte se od nás inspirovat a podívejte se na naše >>originální tipy na vánoční dárky<<.

Drobné vánoční dekorace na stůl, poličky, komody nebo k zavěšení:

LED vánoční dekorace v podobě zvířátek z materiálu podobnému ledu a prosvícené LED diodami:

Pondělí, 11 prosince, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční dárky

Vánoční stromky umělé a osvětlené

Pro ty co si chtějí ulehčit přípravy na Vánoce, nechtějí každý rok obtížně shánět pěkně rostlý a větvičkami hustě obrostlý vánoční stromek, nebo nechtějí být popíchaní od jehličí, tak pro ně se vyrábí dokonale rovné a husté stromečky. Umělé vánoční stromky se jednoduše vybalí z krabice, ozdobí  a po svátcích opět zabalí a schovají na příští rok.

S moderní dobou přicházejí kromě tradičně zelených stromků i netradiční podoby vánočních stromků, které vyvolávají zdání zasněžených větviček, pokrytých namrzlým ledem nebo s postříbřeným černým jehličím.

Ten kdo vyžaduje mít vše zcela bez práce a nechce se zabývat zdobením vánočního stromku pomocí vánočních řetězů a ozdob, tak může zvolit variantu úplně nejjednodušší, a tou je již ozdobený vánoční stromek s optickými vlákny měňavě prosvětlenými LED světýlky.

Komu by nestačilo umělé jehličí na stromečku, tak si může po stěnách nebo nábytku zavěsit vánoční girlandu v několika nabízených šířkách a barvách (standartní zelené, bílé, zlaté..). K dodekorování girland se používají LED světelné řetězy nebo řetízky a skleněné, umělohmotné, dřevěné a jiné vánoční ozdoby dle vlastního vkusu.

Užijte si Vánoce v klidu a pohodě!

Pondělí, 4 prosince, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční stromky umělé a osvětlené

LED pásky a kabely

Potřebujete olemovat světlem štít domu, okno nebo okraje bazénu, záhonu, nebo terasu? Nebo chcete vytvořit světelný poutač nebo dekoraci s vánočním motivem, kterou by jste samostatně zavěsili na dům, pod přístřešek nebo přidali na vánoční řetěz?

Jednoduchou volbou pro světelné zdobení interiérů a exteriérů jsou LED pásky a LED kabely. Představují skvělou světelnou dekoraci určenou zvláště k ohraničení a zvýraznění obrysů jednotlivých stavebních prvků ve vnitřních i vnějších prostorách.  Pro venkovní užití se vyrábí pásky a kabely s ochranným indexem proti vlhkosti a prachu IP44. Navíc LED provedení zajišťuje uživateli dlouhou životnost výrobku a velmi nízkou elektrickou spotřebu.

LED kabely jsou silnější variantou LED pásků. Kabel je, díky svému vzhledu, také často označovaný jako světelná hadice nebo světelný had. V hadici jsou zality LED světla různých barev, s blikajícím nebo stále svítícím efektem.

LED vánoční osvětlení se dá snadno dělit a prodlužovat pomocí konektorů Quick Fix. V nabídce eshopu najdete k těmto produktům i pomůcky pro jejich upevnění a další příslušenství.

 

Pondělí, 4 prosince, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LED pásky a kabely

Žárovkové osvětlení

Žárovkové osvětlení je klasickým vánočním osvětlením, i když v dnešní době stále častěji dáváme přednost LED osvětlení, které nepraská, má delší životnost a menší spotřebu energie. Najdou se však i tací, kteří jsou zvyklí na žárovky a nechtějí žádné změny. A proto i pro milovníky žárovek je na trhu pestrý výběr vánočního osvětlení.

Samozřejmostí jsou klasické vánoční řetězy, krápníky, rampouchy, světelné závěsy, žárovkové kabely a jiné dekorace. Žárovkové osvětlení je vyráběno za účelem světelné dekorace v interiérech ale i v exteriérech, v různých barvách a odstínech.

Žárovkový světelný kabel je nazývaný také jako světelná hadice nebo světelný had, neboť jde vlastně o hadici se zalitými světelnými zdroji.

Žárovkový světelný kabel se používá k lemování budov, střech, k vytváření vánočních motivů apod. Světelné kabely se vyrábějí pro venkovní i vnitřní použití, v několika barevných variantách s žárovkovými světelnými zdroji. Na stromky se nejlépe hodí tmavý nosný kabel, na budovy bílý.

U žárovkového osvětlení je možnost napojovat a prodlužovat jednotlivé světelné komponenty, a dokoupit si náhradní vánoční žárovky. V příslušenství najdete i příchytky a vodící lišty pro dokonale rovnou světelnou linku.

Pátek, 24 listopadu, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Žárovkové osvětlení

Tipy na vánoční dekorační osvětlení

Těšíte se na Vánoce? Věříme, že ano. Kdo by neměl také rád Vánoce, že? Tu kouzelnou atmosféru, která je podpořena chutným tradičním jídlem, vánočními koledami a vánočními světýlky. Podívejte se s námi na výjimečné kousky světelných dekorací, s kterými si můžete zútulnit byt a naladit sebe i zbytek rodiny na krásný vánoční čas.

Bateriové řetízky k ozdobení jehličí, proutí, věnců nebo květinových dekorací

Červený, studeně nebo teple bílý světelný bateriový řetízek s LED hvězdičkami na stříbrném dobře tvarovatelném drátku svítící na 3 tužkové baterie.

Další krásné bateriové řetízky k vytvoření dokonalých dekorací:

Světelný LED řetěz s krápníčky

Permanentně svítící řetěz s 40 LED krápníčky a transparentním kabelem do zásuvky.

LED ježura

Chomáček svítících a prostorově nastavitelných ostnů s LED diodami vhodný k zavěšení nebo po přetvoření na plochou hvězdici lze opřít o okno nebo zeď

LED vrba

Světelná dekorace napodobující vrbové větvičky s problikávajícími LED světly se skvěle vyjímá na stěně nebo zapíchnutá ve větším květináči nebo váze s květinami.

Bateriové stolní LED světýlko teple bílé

Vánoční stále svítící dekorace s prosvítajícím světlem přes otvory s vánočním tématem, vhodná k umístění na stůl, komodu nebo poličku.

Vánoční lucernička na baterie s LED světýlkem, k zavěšení nebo položení na stůl, skříňku, parapet..

LED bateriodekorace v podobě zvířátek vyrobené z hmoty napodobující led a s prosvítajícím LED světlem

Neděle, 29 října, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tipy na vánoční dekorační osvětlení

Náhradní vánoční žárovky

Praskla vám žárovka? Nebo prostě nesvítí a je potřeba ji vyměnit? Žárovkové osvětlení umožňuje vyměnit jednotlivé žárovky, většinou se jedná o závit E14 nebo E27.

Náhradní vánoční žárovky lze pořídit v teple bílé, studeně bílé, žluté, oranžové, červené, zelené, modré aj. barvě. Vybírat můžete ze standardních žárovek s wolframovým vláknem,LED žárovek a stroboskopických žárovek.

Díky náhradním vánočním žárovkám budete mít zas kompletní vánoční osvětlení, ať již v podobě vánočního řetězu, krápníku, světelného závěsu nebo světelného kabelu.

Náhradní žárovky uplatníte i pro výměnu ve světelných dekoracích, jako jsou světelné domečky, betlémy apod., kterými si ženy rády zdobí na Vánoce skříňky, poličky a stoly ve své domácnosti a rodině vytváří kouzelnou vánoční atmosféru.

Pátek, 15 září, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Náhradní vánoční žárovky

Zahradní projektory

Zima s dlouhými večery a čas vánoc si žádá světýlka všeho druhu a na všech místech. Proto jsou tu zahradní projektory k dotvoření perfektní vánoční a večerní atmosféry i na zahradě. Zahradní projektory umí na fasádě zobrazit působivou světelnou dekoraci. Nejen na zdi domu, garáže, betonové zdi ale i na trávníku mohou svítit nebo se i pohybovat zajímavé světelné obrazce.

Laserové projektory na zahradu nabízí volbu různě barevných a různě vytvarovaných bodů (např. puntíky, sněhové vločky). Tyto tvary jsou promítány buď staticky nebo jako rotující, přičemž rychlost světelných bodů lze regulovat pomocí multifunkčního dálkového ovladače. Režim chodu si můžete nastavit pomocí časovače až na 8 hodin. Zahradní LED projektor se dá zapíchnout pomocí bodce do země nebo instalovat na stěnu.

Projektory jsou určeny pro venkovní použití, s vysokým indexem krytí (IP44 a vyšší), který garantuje odolnost vůči vodě, prachu, písku a jiným venkovním nečistotám. LED technologie použité při výrobě projektorů jsou šetrné k životnímu prostředí a úsporné i pro vaši peněženku.

Čtvrtek, 1 června, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zahradní projektory

LED sněžení

LED sněžení neboli LED padající světlo/ padající sníh je oblíbenou světelnou dekorací v posledních letech. Dojem sněžení nebo kapání vyvolává svítící trubice (krápník) s LED světly, které stékají odshora dolu. LED sněžení se používá k venkovní výzdobě větších stromů, keřů, oken, okapů, výloh, říms a fasád. Většina těchto svítících trubic, které jsou v nabídce v různých délkách a s různými efekty,  lze napojovat za sebe a zdobit jimi rozsáhlé venkovní plochy.

Vytvořte dokonalou vánoční venkovní výzdobu pomocí LED sněžení! Dexys.cz vám nabízí několik druhů. Vybrat si můžete podle barvy a délky nosného kabelu, počtu a délky krápníků a počtu LED světel.

Úterý, 18 dubna, 2017 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LED sněžení

LED bateriové osvětlení

Stalo se již tradicí, že o Vánocích zdobíme a rozsvěcujeme vánoční stromeček. Mnozí z nás vánočně dekorují i své domovy a zahrady. Pro tyto účely jsou určené mnohé světelné vánoční dekorace, jako například řetězy, krápníky, sněžení a další osvětlení v mnohých krásných barvách a odlescích.

Hitem letošní sezóny je tzv. LED bateriové osvětlení. Bateriové proto, protože je napájeno z tužkových baterií. Bez problémů tak nahradí osvětlení na elektrický přívod. Řetězy, krápníky, sněžení, vánoční hvězdy na špičku stromu a další světelné dekorace nyní můžete instalovat i tam, kde je problematické najít napájecí zdroje.

Nejvíce žádaným osvětlením jsou LED bateriové řetězy, které se povětšinou instalují na vánoční stromeček, ale třeba i na okna, okolo garnýží, na verandu, terasu, okolo listnatých stromů atd.

Dalším oblíbeným artiklem jsou krápníky. Krápníky si lze představit jako jednotlivé kabely různé délky se světelnými zdroji, které visí na hlavním přívodním kabelu směrem dolů a vytváří dojem visících krápníků. Toto osvětlení se vyjímá především na balkónech, na oknech, terasách, ve výlohách a na fasádách domů.

Výhodou tohoto vánočního osvětlení je právě typ napájení – na tužkové baterie. Nemusíte tedy řešit přívodní kabely k elektrickým zástrčkám. LED diody spotřebují jen velmi málo energie, baterie tak dlouho vydrží. A v neposlední řadě je výhodou jejich příznivá cena co se týče poměru cena/kvalita výrobků.

K dekorování domova volte osvětlení ve své oblíbené barvě. Světelné dekorace se vyrábí v klasické teplé bílé (svíčky) a studené bílé (halogeny), ale také v nejrůznějších veselých barvách, jako jsou červená, fialová, zelená, modrá a několikabarevná (multicolor).

Součástí některých bateriových produktů je tzv. timer. Timer vám umožní načasovat rozsvícení dekorace každý den ve vámi určenou hodinu.

Hlavním kritériem pro výběr vánočního osvětlení na baterky je použití. Dobře rozvažte, zda osvětlení bude použito do exteriérů – na terasu, zahradu, atrium, příjezdovou cestu atp., nebo zda vám stačí osvětlení interiérové.

Vánoční osvětlení na baterky rozsvítí a zútulní každý prostor.

Úterý, 19 listopadu, 2013 Nezařazené Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LED bateriové osvětlení